1 / 1
Гел за разладување – 250 мл
400 МКД
Цената е фиксна
31.10.2021 02:04

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

За разладување и освежување!
За намалување на температурата!
Активни состојки: масло од еукалиптус, камфор, ментол и глицерин.
Дејство: за разладување и освежување. За намалување на температурата при настинки,
замор и преоптовареност. Помага и при главоболки, тешки физички оптоварувања, исчашувања, истегнувања, отоци, болки во зглобовите и мускулите. Ефикасен е и при изгореници и ги смирува убодите од инсекти.
Код: 51308
Цена: 400 ден.

Контакт: 078 610 785

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Управување со тежината

Се продава од:

Caci
Потврден огласувач
078610785
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам