1 / 1
Балсам за стапала – 250 мл Специјална грижа за уморени стапа
440 МКД
Цената е фиксна
05.02.2021 22:44

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Активни состојки: масло од еукалиптус, ментол, камфор, глицерин и уреа. Без
парабени.
Дејство: ги освежува и обновува уморените стапала, благодарение на билките коишто
ги има во својот состав. Истовремено ја омекнува кожата. Најдобар ефект се постигнува при масажа на стапалата еднаш или двапати на ден.
Код: 51302
Цена: 440 ден.
Контакт: 078 610 785

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Управување со тежината

Се продава од:

Caci
Потврден огласувач
078610785
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам