1 / 4
Prodavam plac od 900 m2 i plac od 1164 m2
По Договор
07.09.2022 10:11

Кичево

Квадратура:

900 m²

Тип на земјиште:

Градежно

vo Kicevo sproti kasarnata so imoten list broj 57256, katastarska parcela broj 4990/35 i moten list 57257, katastarska parcela broj 4990/42. Za podetalni informacii na telefen 02\2048367 i mob. 075 941-336/Blagoja

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
071243152
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам