1 / 12
TWINS house-Куќа на продажба од 187м2
95.000 €
Цената не е фиксна
29.05.2022 13:13

Тетово / Тетово

Број на соби:

8

Квадратура:

187 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

77 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

P.Pcinski

Nа плацот има две куќи од кои една новоградба(2013),постара куќа ,двор и помошни простории.
За повеќе информации во агенцијата.

WEB > twinshouse.com.mk
E-MAIL > twins.house.re@gmail.com
TEL : 070/240-559 , 078/240-558

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

TWINS house-Agencija za nedviznosti-TETOVO
Потврден огласувач
070/240-559
078/240-558
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам