1 / 5
se prodava trospratna kukja vo Vizbegovo
280.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.02.2023 15:13

Бутел / Скопје

Број на соби:

14

Квадратура:

550 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

725 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Тераса + Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 3 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Vizbegovo,vo centarot...

dva vleza od glavna ulica,vo sklop na kukjata deloven objekt so magacinski proctor,dvata sprata so sopstveno parno inverter klimi so komplet dokumentacija
za poveke informacii na tel,076526790Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
076526790
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам