1 / 5
Se prodava kuќa na ubava lokacija vo kicevo
120.000 €
26.02.2021 11:57

Кичево

Број на соби:

8

Квадратура:

236 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

403 m²

Kuќata e na dva sprata i izleguva na dve ulici so kompletna dokumentacija za podetalni informacii na tel 070 774 101

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

pane
Потврден огласувач
070533350
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам