1 / 10
prodavam priroden med
550 МКД
Цената е фиксна
02.02.2023 09:45

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Природен планински мед.
Пчелите се наоѓаат на подножјето на Баба планина во атарот на село Крани на преспанско езеро.
Надморска висина 870 м,богата планинска ливада и дабова шума.
Се продава од Душан 070 627 107
пчелар со 30 год.искуство

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

dusan
Потврден огласувач
070627107
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам