1 / 1
Prodavam nova kozna jakna soferska
1 €
Цената е фиксна
20.11.2019 20:30

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

XL

Боја:

Кафена

Prodavam nova kozna jakna soferska,kafena boja so postava sto se vadi.Cista koza.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

gg
Потврден огласувач
077907410
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам