1 / 4
CUSTOM,CAFE RACER,BOBBERS..............
10 €
30.11.2022 01:54

Аеродром / Скопје

CUSTOMIZIRANJE-PREPRAVANJE I DORABOTUVANJA NA MOTORI VO CHOPERS,BOBERS I CAFE RACERS,SCRAMBLER,PREPRAVKI NA RAMOVI,REZERVOARI,RACKI,BRANICI..I.T.N..LEPENJE PLASTIKI,FARBANJE,AIRBRUSH, SE NA EDNO MESTO. 078711640

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Додатоци на мотори и мопеди

Се продава од:

xxxx
Потврден огласувач
078711640
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам