1 / 3
BMW sat saat casovnik vodootporen so fluorescentni strelki
1.350 МКД
Цената е фиксна
09.08.2022 14:06

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Висококвалитетна BMW саат реплика од нерѓосувачки челик, кожено ремче, флуоресцентни стрелки и водоотпорен (миење раце, прскање, дожд...), без кутија.
Достапна боја црно ремче со црн бројчаник.
- Дијаметар на куќиште 4,2cm
- Дебелина на куќиште 1,3cm
- Ширина на ремчето 1,8-2cm
- Вкупна должина 25cm

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Модни часовници

Се продава од:

Купи онлајн
Потврден огласувач
078806380
Испрати Е-маил до огласувачот

Vodootporen saat 5ATM SKMEI 1219 so dvojno vreme i svetlo

1090 МКД

DANIEL WELLINGTON ELEGANTEN SPORTSKI SAAT UNISEX

750 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам