1 / 3
Se prodava Kuka vo Gostivar
1 €
25.04.2022 16:00

Гостивар / Гостивар

Број на соби:

10

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

Повеќе од 4 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

80 m²

Kukata e vo Gostivar ima dva ulazi posebno.
Kukata ima 5 sprata od koi 3 lokal i 2 stambeni prostorii
Podrumot ima 160 M2 lokal
Prizemjeto ima 140M2 lokal
Prviot sprat ima 200 M2 lokal
Vtoriot sprat ima 200 M2 stambena prostoria
Tretiot sprat ima 200 M2 stambena prostoria.

Kukata se prodava celata ili dvete kuki posebno
Isto taka se prodavat i samo lokalite posebno

Info na mob. 072/552-707
070/378-362
071/686-666

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Seadin
Потврден огласувач
070378362
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам