1 / 12
Се издаваат апартмани во центарот на Охрид
По Договор
15.08.2022 10:41

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1

Квадратура:

25 m²

Греење:

Друго

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

Апартманите се наоѓаат во центарот на Охрид на две различни локации :
* Апартмани 1 - ул.Димитар Влахов 9
* Апартмани 2 - ул. Булевар Туристичка 52/2
Апартманите се комплетно опремени со сопствена кујна , сопствено купатило , клима , кабловска ТВ , бесплатен WiFi интернет .
________________________

fb: Apartmani Kate Ohrid

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Zlatko
Потврден огласувач
070520760
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам