1 / 12
aluminski bandasi
1 €
08.12.2022 10:13

Струга / Струга

Prodavam bandasi 15.16 17.18..ki.19ki so gumi bmw. Renault 15.16.ki. I za drugi modeli vozila Mercedes
audi I wv15.16..17 .18.19..5x112
Jeep18. . 5x114.3 19ki. 225.70.16.... 4x100/15. ...4x108/15

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се бара од:

goran
Потврден огласувач
070522689
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам