1 / 12
POLOVNI DELOVI ZA PEUGEOT-PEZO I CITROEN
10 €
28.09.2022 09:33

Гази Баба / Скопје

KOMPLET DELOVI ZA PEUGEOT-PEZO: 206,106,306,407,807,406,405,607,BOKSER,PARTNER 1.2.3.
CITROEN: SAKSO.XSARA,BERLINGO 1.2.3,XSARA PICASO,GRAND PICASO,C-3,C-2,C-4,C-5,

MOTORI DIZEL:
1.5
1.9
1.9TD
2.0HDI
2.2HDI
2.5
1.4HDI
1.6HDI
LIMARIJA

Telefon za kontakt 076 273-263 I 078273263

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

ZLATKO
Потврден огласувач
078273263
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам