Logo

Се продава нива - плац во БРВЕНИЦА

Број на оглас: 1548167 | Објавен на: 12.07.2019, 15:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 3000 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава нива-плац во с. Брвеница, од 3000 м2 или на помали парцели.
нивата се наоѓа на излез од брвеница према челопек од левата страна позади куќите. Местото е погодно за изградба на објекти за фирми и слично.
Цената е по договор.
Атанас - 072 276 345

 Тетово    Општина: Брвеница

Прати Е-Маил

 Атанас

Потврден огласувач