1 / 1
Факс Panasonic Kx- Fp 363
2.500 МКД
16.04.2021 11:57

Аеродром / Скопје

Факсот е во одлична состојба многу малце е користен

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Факсови

Се продава од:

Ice
Потврден огласувач
070217035
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам