1 / 1
Сечење на сим картички
По Договор
07.10.2019 21:14

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Сечење на сим картички

Tел: 075/421-493 или 02/5211-745; Алфа-Мобил

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Сим картички

Се продава од:

Alfa Mobil
Мајка Тереза бр.3
Потврден огласувач
075/421-493
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам