1 / 10
Rabotna masa so industrisko mengeme za magnetna busalica
315 €
19.11.2019 16:07

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

INFO TEL: VIP 078 201 949
ONE 070 398 715
ONE 070 213 150

Profesionalna rabotna masa so industrisko mengeme specialno za magnetni busalici. Rabotnata masa e germansko proizvodstvo i moze da se koristi na bilo koe mesto. Rabotna povrsina na mengemeto e 100mm.

Ovaa rabotna masa ja imame na lager
Cena: 19.540 denari so DDV

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од: Претпријатие

Avto plac METFIL
Унгарска бб Индустриска зона Кочани
Потврден огласувач
070 398 715 078 201 949
Испрати Е-маил до огласувачот

Masina za brusenje+poliranje na METAL-JEPSON Germanska NOVA

500 €

Magnetna busalica MAGPRO 35/2S Germanska Profi NOVA

940 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам