1 / 2
Продавам нови бидони(шишенца)**Le tour de France**и**GIANT**
150 МКД
Цената е фиксна
28.02.2023 19:12

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Се продаваат нови бидоно(шишенца) **Le tour de France**и**GIANT** шишенца та се квалитетни.

ВРШИМЕ ДОСТАВА ПРЕКУ КАРГО ДО ВАША АДРЕСА ИЛИ ДО КАРГО ЦЕНТАРОТ ВО ВАШИОТ ГРАД НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА!

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

A.
Потврден огласувач
072271747
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам