1 / 1
Работа во Туристичка Агенција
20.000 МКД
16.05.2022 11:04

Штип / Штип

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Женско

Образование:

Виша СС-VI степен

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

Медитеран - Травел СервиС
oбјавува оглас за работа во агенцијата во Штип.

(АГЕНТ за продажба на туристички услуги во агенцијата во Штип)

ОПШТИ УСЛОВИ:
- Активно зборување и пишување Англиски јазик
- Активно работење со компјутерски програми:
- Пожелно е работно искуство во туристичка агенција;
- Препораки од предходни работни места
- Апликантот да има полни 25 години.

НАПОМЕНИ:
- Поради актуелноста на конкурсот, сите заинтересирани кандидати, своето (CV – задолжително со слика) и евентуални препораки, треба да бидат испратени, исклучиво и само по електронски пат (e mail), nikola.mediteran@gmail.com
- Соодветните апликанти, ќе бидат повикани на дополнителни разговори.
- Несоодветните апликации согласно конкурсот, нема да се разгледуваат.
- Конкурсот е отворен, до пополнување на слободните работни места.
- Одлични услови за работа и плата !!

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

MeDITeRAN - TravelSeviceS
info@mediteran.mk
Потврден огласувач
070210219
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам