1 / 11
Vlecna sluzba martin vrsi transport na kamioni
1 €
07.01.2022 15:54

Гостивар / Гостивар

Vrsime prevoz i transport na site vidovi kamioni i rabotni masini za poveke informacii kontaktirajte ..
postoi moznost i za iznajmuvanje na prikolkata.

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
070314738
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам