1 / 3
Се продава нива покрај автопатот Гевгелија-Скопје
8 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.11.2022 11:34

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

2666 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава нива/плац од 2666 м2 на КП 655/1 КО Прдејци покрај самиот автопат Гевгелија - Скопје, спроти објектот на Випро.
Информации на тел. 078/213-335 и 078/654-580
Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Silvana
Потврден огласувач
078213335
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам