1 / 1
SE PRODAVAAT STANOVI VO OHRID
По Договор
23.03.2023 10:26

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

60 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

2 кат

Se prodavaat stanovi vo Ohrid vo Centar, Biljanini izvori , ohridati i na drugi lokacii ...stanovite se so kvadratura od , 40m2, 50m2,54m2, 57m2 , 67m2, 82m2, 93 m2..za poveke informacii na tel :078-218-622

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

ardijana
Потврден огласувач
078218622
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам