1 / 2
atraktiven plac
28 €
Цената не е фиксна
31.07.2022 16:12

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

4096 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Placot se naoga na patot kon Negorci pomegu hotel Nar i restorant Javor Agapi...pogoden za stamben ili deloven objekt,magacin,stovariste ili drug takov slicen objekt..moze i posebna parcela..2098 m2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Gjorge
Потврден огласувач
075778708
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам