1 / 9
Сончеви колектори / Soncevi kolektori
1 €
12.07.2020 07:48

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Про Солар технолоџис врши продажба,монтажа и сервис на сите типови сончеви колектори.Професионална монтажа и гаранција за изведеното.
Што добивате ако наместите сончев колектор од:Про Солар технолоџис.
-Уредно средени документи за аплицирање до министерството за економија за враќање на дел од средствата.
-24/7 подршка и гаранција на изведеното.
-Намалени сметки за електрична енергија
Нашето 9 годишно искуство и многуте задоволни клиенти низ цела Македонија го потврдуваат тоа.
За повеќе информации обратете се во изложниот салон во Неготино на нашата веб срана:www.pro-solar.net или пуштете сигнал на тел.078/470-100

Категорија: Останато

Се продава од: Претпријатие

Про Солар технолоџис
Јане Сандански 10
Потврден огласувач
078470100
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам