1 / 1
Продавам нови корпи за велосипед комлетно со држажи-додатоци
250 МКД
31.03.2023 17:11

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Се продаваат нови корпи за велосипед копите одат заедно со држачи и додатоци(страфцинја,мутерчиња,шајмни.) Корпите се изработени од цврст не рѓосувачки метал корпите се монтираат многу едноставно врзо и лесно.
ИМА ДВА(2) МОДЕЛА ПО ДЛАБОКА И ПО ПЛИТКА ВО ОДНОС ВИЕ КАКВА САКАТЕ.

ВРШИМЕ ДОСТАВА ПРЕКУ КАРГО ДО ВАША АДРЕСА ИЛИ ДО КАРГО ЦЕНТАРОТ ВО ВАШИОТ ГРАД НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА!

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

A.
Потврден огласувач
072271747
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам