1 / 3
ZASTITA ANTIRADIACIJA ZA MOBOLNI TEL
150 МКД
31.10.2019 12:08

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

ZASTITA OD MOBILNITE TEL
ZASTITA OD STETNATA RADIJACIJA
STO JA PRIMAAT I ISPUSTAAT MOB TELEFONI
SO JAPONSKI SERTIFIKAT ZA KVALITET
I BEZBEDNOST PRI KOMUNIKACIJA

Категорија: Компјутери / ПОС уреди

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
078410760
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам