Logo

KANISTRI 25 LIT

Број на оглас: 1574899 | Објавен на: 17.09.2019, 15:10
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 100 МКД

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Останато

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVAAT 25 LITARSKI KANISTRI SO DIHTUNG NA KAPACETO,,,,EDNAS KORISTENI ZA SAMPON,,POGOLEMA KOLICINA,,,

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  igor

Потврден огласувач