1 / 8
10W LED RGB vodootporni reflektori
980 МКД
Цената е фиксна
08.08.2022 00:18

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Се продават ЛЕД Рефлектори, РГБ 16 разни нијанси, далечинско управување, водоотпорен 10W=90w обичен рефлектор

www.facebook.com/MagicDizajn

Лед рефлектори со сeнзор на движење.
10w , 20w , 30w.

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава од:

Magic osvetluvanje
Потврден огласувач
070757933
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам