1 / 4
Kuka - Centralno gradsko podracje
По Договор
30.09.2022 12:20

Битола / Битола

Број на соби:

5

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

60 m²

Se prodava kuka vo centralno gradsko podracje na ul "Kicevo 16" ,ulickata kaj skopska pivara.Prizemje plus sprat 80 metri kvadratni i dvorno mesto so letni kujni vkupno 60 metri kvadratni.Cena po dogovor.

Kontakt na: 072 597 589

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Riki-Mkd
Потврден огласувач
075 46 59 59
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам