1 / 2
Продавам нови квалитетни држачи за мобилен со ротација.
250 МКД
Цената е фиксна
30.11.2022 21:40

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ КВАЛИТЕТНИ ДРЖАЧИ ЗА МОБИЛЕН СО РОТАЦИЈА ДРЖАЧИТЕ СЕ РОТИРААТ КАКО ШТО КЕ ПОСАКАТЕ ВИЕ ДРЖАЧИТЕ ИМААТ ЗГЛОБ,ЗГЛОБОТ МОЖЕ ДА СЕ ЗАТЕГНЕ СПОРЕД ПОТРЕБАТА.

ВРШИМЕ ДОСТАВА ПРЕКУ КАРГО ДО ВАША АДРЕСА ИЛИ ДО КАРГО ЦЕНТАРОТ ВО ВАШИОТ ГРАД НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА!

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

A.
Потврден огласувач
072271747
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам