1 / 6
MALAGUTI MADISON 3 250
1 €
08.10.2020 12:02

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Останати марки

Вид:

Скутер

Година:

2009

Модел:

MALAGUTI MADISON 3

Skuterot e vo odlicna sostojba, prv sopstvenik, kupen od salon vo Makedonija kako nov, ne uvezuvan, servisiran so nov akumulator i ima pominato 3600km. Registriran e do Juli 2021god. Mozi da se vidi vo bilo koe vreme. Www.malagutimadison3.it

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Nikolce
Потврден огласувач
078342476
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам