1 / 9
Sobi i apartmani Ohrid
1 €
07.08.2022 20:22

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

40 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Издавам апартмани, студиа и соби во зависност од потребите на гостите, во комплексот на градската болница, ул. Момчило Јорданоски 84. Апартмааните и собите располагаат со кујни (комплет прибор), интернет (wi-fi) и тв, тераси, приватен паркинг, дворно место...Информации и резервации на телфоните:
075 558 516 - Ружа
076 246 080 - Стефан
046 261 406

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Миле
Потврден огласувач
075558516
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам