1 / 11
Sobi i apartmani Ohrid
1 €
12.09.2022 12:55

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Спрат:

1

Греење:

Струја

Издавам соби, студиа и апартмани во зависност од потребите на гостите. Лоцирани се кај градската болница и се на први кат и приземје.
Опремени се со засебни купатила и кујни(фрижидер, решо, прибор за јадење),интернет и тв во секоја соба,тераси, приватен паркинг простор... Исто така има и прекрасно дворно место каде можете да одморите и да се релаксирате.Резервирвации :
075 558 516 - Ружа
076 246 080
046 261 406

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Миле
Потврден огласувач
075558516
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам