Logo

Sobi i apartmani Ohrid

Број на оглас: 1592335 | Објавен на: 30.11.2019, 20:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Спрат: 1

Греење: Струја

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издаваат апартмани, студиа и соби кај градската болница на приземје и на први кат.
Опремени со :
- спални соби со единечни и брачни кревети,
- сопствена бања(топла вода 24/7) ,
- соптвена кујна со фрижидер, решо и прибор
- тераси и дворно место
- Free wi-fi и кабелска ТВ
- приватен паркинг

Инфо и резервации на телефон :
075 558 516
078 698 721
046 261 406

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Миле

Потврден огласувач