1 / 10
Izdavam Apartmani(Studio)
1.200 МКД
Цената не е фиксна
21.08.2022 12:37

Охрид / Охрид

Kompletno opremeni aparmani so kablovska TV, wi-fi Internet, sopstven parking.
Za podetalni informacii ve molam kontaktirajte me.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
078/322-982
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам