1 / 5
Prodavam masina za melenje meso komplet so el.motor
250 €
30.04.2020 20:14

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Prodavam mašina za melenje meso komplet so monofazen električen motor i postolje (nova). tel 070 681 904. Prakam po Kargo. Viber 0038970681904

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

SKIproperty
ul:Vasil Anteski Dren br:9 Veles
Потврден огласувач
0038970681904
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам