1 / 3
gumi 195/55R10c
80 €
01.11.2020 07:24

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

4kom .komplet
100e edna polovna guma so bandaz
Novi po 80e samo guma

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

Sasho
Потврден огласувач
070314490
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам