1 / 3
РАБОТА ВО УНИВЕРЗИТЕТСКИ РЕСТОРАНТ
11.111.111 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.08.2021 09:04

Штип / Штип

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Добро

Потребни се луѓе за работа на повеќе позиции, на ОПРЕДЕЛЕНО и НЕОПРЕДЕЛЕНО работно време. ПОЖЕЛНО ИСКУСТВО !!!

Позициите се:
Келнер-шанкер,
Готвач,
Помошник готвач,
за во Универзитетски ресторант при Универзитет Гоце Делчев - Штип.

Јавете се на 075270395

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

ВН
Потврден огласувач
075270395
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам