1 / 8
Hartieni vreki
1 МКД
05.12.2022 08:22

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Proizvodstvo i prodazba na hartieni vreki vo site dimenzii.
Cena po dogovor

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Амбалажа и пакување

Се продава од:

Vase
Потврден огласувач
070346020
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам