1 / 4
PP Vreki Polipropilenski Vreki
1 МКД
05.12.2022 08:22

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat PP Vreki vo slednive dimenzii:
-55*110 neporabeni 50kgr.
-55*110 porabeni 50kgr.
-45*85 neporabeni 25kgr.
-40*56 neporabeni 10kgr.
-30*50 neporabeni 5kgr.

Cena po dogovor

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Амбалажа и пакување

Се продава од:

Vase
Потврден огласувач
070346020
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам