1 / 9
Се продава
По Договор
22.07.2019 11:02

Охрид / Охрид

Се продава половна гарнитура (тросед, двосед и фотеља), половен електричен шпорет, половен мини електричен шпорет, половен мини фрижидер и половна мала масичка

Цена по договор

Категорија: Останато

Се продава од:

Ѓоко Шајн
Потврден огласувач
078300160
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам