1 / 11
KUKA VO TETOVO NAS. PEVCINA
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.07.2022 09:33

Тетово / Тетово

Број на соби:

10

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Goce delcev 206-a

Prodavam kuka vo naselba pevcina na ul. goce delcev 206-a.Kukata e so 2 posebni vleza pogodna za 2 familii. Kukata e so prizemje i 2 sprata i ogromna terasa, mnogu jaka gradba i golemo dvorno mesto.Ja ima cela potrebna dokumentacija so imoten list.
574m2 vkupna povrsina,
317m2 stanben prostor.
-070 229 599
-070 900 019

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

slavco
Потврден огласувач
078227022
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам