Logo

КОСАЧКИ , ТРИМЕРИ,KOSACKI,TRIMERI

Број на оглас: 1621090 | Објавен на: 13.06.2019, 06:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Излезна моќност: 1,5 квт / 7500 об/мин

Обем на моторот: 51,7 куб.см

Капацитет на резервоарот со гориво: 1,2 л

Комплет со: метален нож 3т-ф25,5 см и тримерна глава-ф42 см

Тежина: 10,2 кг

Гаранција: 1 години
се двои на средина на два дела за транспорт за во кола информации на телефон на
071 367-690, НИЕ СЕ НАОЃАМЕ НА ВЛЕЗОТ ВО ШТИП НАСПРОТИ ЖЕЛЕЗНИЧКАТА СТАНИЦА

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 AGROTEHNIKA - ISTOK

Потврден огласувач