1 / 10
Studia vo centarot na Ohrid
1 МКД
Цената не е фиксна
30.08.2022 17:03

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

20 m²

Греење:

Струја

Студиа во центарот на Охрид, до градскиот пазар.

Секое студио располага со:
* Сопствена мини кујна
* Сопствено купатило
* Клима
* Кабелска
* Интернет
* Паркинг место
* Двор со летниковец

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Ana
Потврден огласувач
070716141
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам