1 / 2
Ostrenje nozevi,salamoreznica
1 МКД
Цената не е фиксна
01.06.2022 13:04

Аеродром / Скопје

Ostrenje (mesarski) nozevi, i dr. za Mesarnici,Ribarnici Restorani, na pro- tocila so vodeno ladenje (bez rizik od odkaluvanje) .

Cena po dogovor
Blagodaram na doverbata
Pozdrav

Категорија: Услуги, Сервисери / Угостителство / Ресторани

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
075885664
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам