1 / 9
БЕНЗИНСКИ И ДИЗЕЛ МОТОРИ
1 €
Цената не е фиксна
30.05.2022 19:26

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

ВРШИМЕ ПРОДАЖБА НА БЕНЗИНСКИ И ДИЗЕЛ МОТОРИ
ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН 071 367 690, ,078 368 728 НИЕ СЕ НАОЃАМЕ НА ВЛЕЗОТ ВО ШТИП НАСПРОТИ ЖЕЛЕЗНИЧКАТА СТАНИЦА

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

AGROTEHNIKA - ISTOK
Потврден огласувач
071367690 077823092
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам