Prodavam zemjiste so kosteni
1 €
16.05.2022 22:41

Дебар / Дебар

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

8633 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

8600m2 zemjiste so kosteni,19000m2 suma i livada do asfalten pat ... Zemjisteto se naogja vo Debar, cenata e 1 evro za 1m2 . KONTAKT TELEFON : +46728409540

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
+46728409540
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам