1 / 2
SE IZDAVA PROSTOR ZA STRANCI
1 €
Цената не е фиксна
07.05.2023 20:44

Битола / Битола

Број на соби:

4

Квадратура:

75 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Централно

Дворна површина:

40 m²

Se izdavaat dva luksuzno opremeni apartmani za stranski posetiteli vo centralnoto gratsko podrachje na samo 2 minuti pesh od hotel Epinal, potochno staro medicinsko uchilishte vo centarot na gradot,
Lice za kontakt Vasko-- +389 75 552 988 vo sekoe razumno vreme na denot ili nokjta

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

elka
Потврден огласувач
075552988
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам