1 / 5
Prodavam
50 €
02.12.2022 16:46

Охрид / Охрид

Квадратура:

1500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Prodavam mesto so najdobar pogled, se naoga vo naselba Konjsko pomegu Hotelite Metropol I Granit. Ima pat do samoto mesto,imoten list,voda i struja.Ima povrsina okolu 1300-1500m2.
Samo 6 km odaleceno od preubaviot Ohrid.
Javete se i ke se dogovorime
076/785-922

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Zivko
Потврден огласувач
076785922
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам